0 0
Read Time:2 Minute, 15 Second
Black Friday to termin, którego znaczenie rozumie każdy i to co się z nim wiąże. Wyjątkowy czas w roku oczekiwany przez miliony ludzi w Polsce i nie tylko właśnie nadchodzi. O tym jak się do niego przygotować i co trzeba wiedzieć, aby nie wyjść z pustym koszykiem i smutną miną nim skończą się wszystkie promocje dowiecie się Państwo w poniższym artykule.

Czym jest Black Friday

Black Friday to wielkie święto wszystkich pasjonatów zakupów i promocji. To „suto zastawiony stół” na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oby nie wahać się tylko zbyt długo… konkurencja nie śpi, lecz jest bardzo zdeterminowana żeby sprzątnąć nam wymarzony produkt wprost sprzed nosa.

Historia Black Friday  

Czarny piątek przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych z miejsca podbijając serca i portfele konsumentów, oraz wszystkich zainteresowanych. Czas największych wyprzedaży w roku zadebiutował w Polsce 7 lat temu podbijając nasz rynek i rozpalając wyobraźnię milionów klientów. Black Friday z roku na rok ma się coraz lepiej podbijając zarówno sklepy stacjonarne jak i internetowe.

Black Friday w kalendarzu  

Święto zakupów i okazji przypada zazwyczaj w ostatni piątek listopada (dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia). W Polsce w tym roku odbędzie się 25 listopada. Warto jednak wiedzieć, że wiele sklepów przedłuża promocje na cały weekend, a nawet i cały tydzień wprowadzając do obiegu takie hasła jak Black Week, czy Black Weekend. Tak, czy inaczej spóźnialscy, czy zapominalscy mają kolejne szanse na nabycie wymarzonych produktów.

Co kupić

To już zależy od tego czego potrzebujemy. Oferta Black Friday jest bogata i urozmaicona. Jeżeli potrzebujesz markowe kosmetyki to znajdziesz je. Jeżeli marzy Ci się nowy gamepad to również go dostaniesz. Ograniczenia są tylko dwa: Twój portfel – stan konta, oraz liczna konkurencja gotowa na wszystko. Jak to mówią „kto pierwszy ten lepszy”.

Jak nie dać się zrobić…

Nie od dziś wiadomo, że w zakupowym szale łatwo stracić głowę i kupić masę niepotrzebnych rzeczy. Zanim wyruszy na Black Friday warto jest zrobić listę upragnionych rzeczy. To zdecydowanie zmniejszy szansę wpadnięcia w matnie kupowania wszystkiego co rzuciło nam się w oczy i podobno jest w promocji (przed rozpoczęciem czarnego Piątku rozsądne jest także przeanalizować ceny wymarzonych produktów w Internecie, najlepiej z kilku źródeł; niestety Black Friday przyciąga także oszustów i daje pole do popisu „specom” od reklamy, bądź manipulacji). Dla pasjonatów zakupów w sklepach internetowych warte podkreślenia jest również sprawdzenie kosztów wysyłki; jeżeli kupujemy produkt poprzez zagraniczny serwis. Kupując na naszym polskim rynku warto sprawdzić daną stronę na przykład w Krajowym Rejestrze Sądowym, czy w Białej Liście Podatników.

Podane sposoby zapobiegnięcia oszustwu, czy wpadnięciu w bezmyślny obłęd kupowania mają przynieść nam komfort i bezpieczeństwo podczas tego szczególnego dnia jakim bez wątpienia Black Friday. Zakupy mają być przede wszystkim przyjemnością, a nie rzeczą do wykonania i zapomnienia.

About Post Author

redaktorek

Jestem copywriterem z wieloletnim doświadczeniem. Uwielbiam tworzyć treści, które są przyjazne dla użytkownika i wspierają cele biznesowe. Moje teksty są zawsze pełne energii i kreatywności, a ja jestem zawsze gotowy do wyzwań. Pracuję z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić moim klientom najwyższą jakość usług.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By redaktorek

Jestem copywriterem z wieloletnim doświadczeniem. Uwielbiam tworzyć treści, które są przyjazne dla użytkownika i wspierają cele biznesowe. Moje teksty są zawsze pełne energii i kreatywności, a ja jestem zawsze gotowy do wyzwań. Pracuję z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić moim klientom najwyższą jakość usług.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Shopping przez duże S… czyli Black Friday nadchodzi!

  1. Szukałem ciekawego artykułu na ten temat. Ten naprawdę mi się spodobał. Podoba mi się tekst knee-ocker 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *